Kontakt

Neváhejte mě kontaktovat emailem nebo telefonicky. Ráda zodpovím Vaše dotazy zpravidla do několika hodin a vytvořím cenovou nabídku podle Vašich požadavků do 24 hodin.

 

Mgr. Kateřina Matrasová

překlady a tlumočení EN, FR

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

tel.: +420 732 736 753

 

Ceník našich služeb

Překlady textů - Cena překladů se zpravidla odvíjí od počtu normostran. Jedna normostrana je standartizována jako 1800 znaků včetně mezer. Někdy také účtujeme za slovo.

Tlumočení - Tlumočení je účtováno hodinovou nebo denní sazbou.

 

Překladatel a tlumočník na volné noze

Živnostenské oprávnění - překladatelská a tlumočnická činnost, mimoškolská výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, organizace sportovních činností

IČO:    88855147

DIČ:   CZ8360203302

Kontaktní adresa - S.K. Neumanna, Chrudim

Trvalé bydliště - Jungmannova 1825, Pardubice, 53002

 

Něco více o mě, co Vám mohu nabídnout?     

Dělám práci, která mě baví, naplňuje a kterou především dělám ráda. Do každého nového překladu či projektu se vrhám s osobním přístupem a plná motivace. Jako vrcholový sportovec a reprezentantka ČR ve vytrvalostních bězích se nebojím žádné nové výzvy a všechno, co dělám, jsem zvyklá dělat na té nejvyšší úrovni.

Poměrně hodně cestuji, poznávám nové země a kultury, zajímám se o film, divadlo, literaturu a historii. Vedle běhání se aktivně věnuji také lyžování, cyklistice, orientačnímu běhu a plavání.

 

V případě jakýchkoli dotazů a pro další informace mě kontaktujte na +420 732 736 753, nebo napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Login Form